Zkušenosti

Zkušenosti uživatelů

S přítelem jsme se pokoušeli o miminko 9 měsíců a nedařilo se. Vyzkoušela jsem různé čaje, vitaminy… Nezabralo nic. Lékař u mě zjistil nedostatek progesteronu a to byl důvod, proč těhotenství nepřicházelo. Jednou jsem, úplnou náhodou, našla na Facebooku příspěvek, který sdílela jedna známá, byl to článek o Vašich výrobcích Fertility Blend. Četla jsem si informace a hned vyzkoušela objednat 3 krabičky, pro ženy. Poctivě jsem denně polykala 3 tobolky a po dobrání celé první krabičky, jsem jednoho rána, měla pozitivní test!

Tímto chci moc poděkovat, že vyrábíte, tuto pomoc pro lidi!

Tereza H.

Dva roky jsme se s manželem pokoušeli o miminko, ale naše urputná snaha se spíše míjela účinkem. V časopise jsem se dočetla o zázračném přípravku Fertility Blend. Zašla jsem do lékárny a pořídila jsem si variantu pro páry. Zakrátko jsem se zklidnila psychicky, a ač se to zdá neuvěřitelné, do půl roku jsem otěhotněla. Dneska má naše Anička přesně jeden rok a my jsme společně s manželem nejšťastnější rodiče pod sluncem.

Tento fantastický přípravek doporučujeme všem párům, které mají stejné potíže!

Klára a Jarda P.

Po vysazení hormonální antikoncepce jsem měla velmi nepravidelnou menstruaci, která se nedala vůbec vypočítat. Nejednalo se o rozdíl pouze několika dnů, ale spíše měsíců. Určit, kdy bude moje tělo procházet ovulací, bylo téměř nemožné. Kamarádka mi doporučila Fertility Blend, díky kterému se jí podařilo snadno otěhotnět. Asi po dvou měsících užívání se mi srovnal cyklus téměř do normálu a za půl roku jsme plánovali veselku, jelikož jsme s tehdejším přítelem čekali miminko.

Dodnes děkuji kamarádce za dobrou radu a Fertility Blend mohu jen doporučit!

Eva 27 let

Pět let jsme se s mužem snažili o potomka. Můj ošetřující lékař mi sdělil, že vyhlídky nejsou zrovna růžové. Zároveň mi doporučil, abych zvážila možnost umělého oplodnění. Prožila jsem bezesné noci, které jsem trávila na internetu, kde jsem hledala informace. Narazila jsem tam na přípravek, který pomohl mnoho ženám, které trápil stejný problém. Nesl název Fertility Blend. Na zkoušku jsem si jej hned druhý den ráno pořídila. Asi nemusím zdůrazňovat, že mé překvapení ze dvou čárek na těhotenském testu bylo obrovské.

Dnes jsem nejšťastnější máma na světě! Přípravek hodnotím kladně a vřele doporučuji!

Jana 36 let