Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Rady a Tipy

Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Úspěšné početí miminka ovlivňuje celá řada faktorů, přičemž jeden z nich je samotný pohlavní styk. I při něm se totiž lze zaměřit na úspěch, a to volbou sexuální pozice. Důležité však také je, co dělat po samotném aktu.
Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Misionář

Misionář je poloha, při níž nic neriskujete, ale také nic neztratíte. Právě naopak. Při této pohodlné pozici totiž dochází k ideálnímu přiblížení těl, kdy se penis dostává velmi blízko k děložnímu čípku. Pokud chcete šanci na oplodnění zvýšit, podložte si během styku pánev polštářem. Docílíte tak správného úhlu a spermie budou mít cestu volnou. Zajímavostí je, že poloha se takto nazývá podle misionářů, kterým pohlavní styk připadal hříšný a sex jim sloužil pouze k jednomu – k otěhotnění. Již tehdy tedy patřila tato sexuální pozice mezi nejúčinnější.

Zezadu s prohnutou dělohou

Hlubokou penetraci a dokonalé přiblížení penisu k děložnímu čípku zajišťuje také poloha, kdy je žena na čtyřech a muž za ní. Ještě dokonalejší je, pokud máte dělohu v retroverzi, tedy přehnutou dozadu. Díky tomuto záklonu je průnik penisu velice hluboký a spermie se tak snáze dostanou tam, kam mají. Což je přesně to, co potřebujete, když chcete zvýšit svou šanci na otěhotnění.
Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Žena nahoře

Pozice, kdy žena na partnerovi sedí, není zrovna ideální, protože spermie putují proti zákonům gravitace. Tedy nahoru místo dolů. Odborníci však tuto polohu ženám doporučují, a to z jednoho prostého důvodu – je nejpříjemnější. Ženy se v takovém případě nejvíce uvolní, což je pro podporu početí ideální.
Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Jak se chovat po sexu

Důležité je si zapamatovat, že partnerovou ejakulací nic nekončí. Dobré je, když muž drží penis ještě nějakou dobu uvnitř pochvy, aby uniklo pouze minimum spermií. Po styku byste se pak neměla odebrat hned do sprchy, ale vydržet alespoň 15 minut v klidové pozici. Pro maximalizaci účinku zvedněte po sexu nohy do výšky. Tím zamezíte vytečení spermatu z vašeho těla.

Fertility Blend pro páry

Jedná se o tržní balení obsahující variantu pro ženy i pro muže. Komplexní péče mnohem efektivněji podpoří snahu o přirozené početí* vytouženého miminka.

Oba přípravky obsahují mimo jiné také patentově chráněnou kombinaci látek, jejichž účinky potvrdila rozsáhlá klinická studie.