Fertility Blend pro ženy

Fertility Blend pro ženy

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v období před těhotenstvím?

Přípravek přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci7 a k regulaci hormonální aktivity2. Navíc přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu4, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu5.

Jelikož je snaha o miminko mnohdy velmi psychicky vyčerpávající, obsahuje Fertility Blend® také látky pro normální psychickou činnost2,3,6 a k ochraně před oxidativním stresem1,8.

Podstatnou součástí celého přípravku je pak především patentově chráněná směs třech významných látek. Jedná se o L-arginin, katechiny z extraktu zeleného čaje a izoflavony z extraktu jetele lučního. Ty zaručují vzácnost a originalitu Fertility Blend® pro ženy.

 

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v prvních 12. týdnech těhotenství?

Velmi vhodná kombinace látek totiž také přispívá k normální syntéze DNA7, podílí se na procesu dělení buněk a růstu zárodečných tkání během těhotenství4.

Neméně důležité jsou pak vitaminy, které podporují správnou funkci imunitního systému2,8 a napomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání3,5,6.

 

Doporučené dávkování: 3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

 Složení: Fertelity-blend pro ženy

Víte, že na problému se může podílet kombinace příčin u obou partnerů? Máme variantu pro oba! Více informací naleznete zde