Rady a tipy

Jak nejrychleji otěhotnět? Řiďte se radou našich babiček

Rozhodla jste se s partnerem, že chcete založit rodinu, ale čekání na miminko se čím dál tím více prodlužuje? Přečetla jste si už mnoho článků a tipů, ale stále nic nepomáhá? Co takhle se podívat do minulosti a vyzkoušet rady našich babiček, které pomohly už ne jedné mamince k vytouženému miminku.
celý text >>
Vloženo: 29.5.2018

Cesta k podpoře početí – hormonální jóga

Cvičební technika, která dokáže upravit menstruační cyklus, zkvalitnit děložní sliznici i pozitivně ovlivnit psychiku, to je hormonální jóga. Co to je a proč dokáže zjednodušit vaši cestu k otěhotnění?
celý text >>
Vloženo: 27.4.2018

Jak nejlépe otěhotnět po vysazení hormonální antikoncepce?

Početí miminka je u čím dál tím většího procenta žen dlouhý a také psychicky náročný proces. Jedním z důvodů, proč ženám nejde otěhotnět, může být i dlouhodobé užívání antikoncepce a rozhození hormonů po jejím vysazení.
celý text >>
Vloženo: 27.4.2018

Chci dítě po 40 – jak na to?

Starších matek v Česku každým rokem přibývá. V posledních letech se jejich počet vyšplhal až ke třem tisícům, což je 3krát více než třeba v 80. letech. Jaké výhody přináší těhotenství v pokročilejším věku a jak si v něm zjednodušit cestu k početí?
celý text >>
Vloženo: 27.4.2018

Ideální sexuální polohy pro podporu početí

Úspěšné početí miminka ovlivňuje celá řada faktorů, přičemž jeden z nich je samotný pohlavní styk. I při něm se totiž lze zaměřit na úspěch, a to volbou sexuální pozice. Důležité však také je, co dělat po samotném aktu.
celý text >>
Vloženo: 18.1.2017

Mužská plodnost v ohrožení

Plodnost u mužů je vyjádření jejich schopnosti oplodnit svými spermiemi ženské vajíčko a zplodit tak nový život. Tento proces závisí především na funkční kvalitě spermií. Posuzuje se objem, množství, stupeň pohyblivosti, morfologie nebo zkapalnění. Na kvalitě mužského ejakulátu se projevuje celá řada faktorů.

Vloženo: 27.2.2015

Zapracujte na otci aneb jak na kvalitní spermie

Děláte první poslední, ale těhotenský test vychází stále negativně? Možná je čas, aby se do procesu zapojil také budoucí otec, a to nejen, jako dárce spermatu, ale zejména jako dárce KVALITNÍHO spermatu. Jak na to?

Vloženo: 10.9.2014

Povídejte si, nebuďte na to sama!

Ne nadarmo se říká Sdílená radost – dvojnásobná radost, sdílený smutek – poloviční smutek. Stává se, že ženy, které mají problémy s otěhotněním, nenachází potřebnou oporu ve svém okolí, které neustále hledá viníka a snaží se radit i když tyto rady nejsou vítány…

Vloženo: 1.8.2014

Jak probíhá IVF (umělé oplodnění)

Když vytoužené miminko pořád nepřichází, můžete využít poznatky moderní medicíny. Hovoříme o metodách asistované reprodukce, konkrétně mimotělního oplodnění neboli IVF (vitro fertilizace – umělé oplodnění vajíčka spermií). Jak tato metoda probíhá a na co všechno se musíte připravit?

Vloženo: 18.7.2014

Kdy hovoříme o neplodnosti

Pokud se vám nedaří počít v prvních několika měsících trpělivé snahy, pořád ještě nemusíte věšet hlavu. Neplodnost je dlouhodobější záležitost.

Vloženo: 25.4.2014

Pár statistických údajů

Nabízíme několik zajímavých faktů, které poukazují na současnou situaci z oblasti plodnosti a reprodukce.
Tak jak na tom Češi jsou?

Vloženo: 21.4.2014

 

Fertility Blend pro ženy

Jedná se o přípravek určený ženám, které se snaží o miminko. Díky svému obsahu je ideální k užívání v období před těhotenstvím jako podpora přirozeného početí*.

Ve složení mimo jiné naleznete také patentově chráněnou kombinaci látek, jejichž účinky potvrdila rozsáhlá klinická studie.