Ideální sexuální poloha pro podporu početí

Rady a Tipy

Ideální sexuální poloha pro podporu početí

Určitě to také znáte! Už nějaký ten pátek intenzivně pracujete na miminku, a to vyžaduje značnou námahu. Jestliže se stále nedaří, často na mysl vyplouvá otázka, zda existuje nějaká „doporučená poloha“, která by zvýšila šanci na početí dítěte. Odpověď zní zcela jednoznačně: ANO, misionář je ta správná cesta k úspěchu!

21. století přeje sexuální osvětě, a proto experimentování v sexuálních polohách je téměř samozřejmostí. Párů, který souloží pouze a jedině v misionářské poloze stále ubývá. Přesto je „misionář“ nejlepší poloha pro početí dítěte, jelikož muž proniká do ženy zepředu, a tím zvyšuje šanci na úspěšné oplodnění. Protože tato poloha umožňuje hluboké pronikání, může muž ejakulovat přímo na děložní čípek partnerky. V ideálním případě by žena měla také prožít své vyvrcholení, aby se spustil „nasávací efekt děložního čípku“. Při orgazmu se děložní čípek rozpohybuje a nasaje spermatickou tekutinu, čím se do dělohy nasaje mnohem více mužského ejakulátu.

Proč se oplodnění v současnosti komplikuje?

Jedním z hlavních důvodů proč se pořízení miminka nedaří, je fakt, že mnoho dvojic odkládá pořízení rodiny na co nejvzdálenější termín. Vyšší věk ale nahrává komplikacím s přirozeným početím. Příčin je mnoho a mohou být na straně obou partnerů.

Co po styku?

Že je potřeba upravit životní styl a zlepšit stravu obou partnerů není potřeba zdůrazňovat, jelikož je to samozřejmá věc. Další fakt, který byste neměli přehlížet je pohybová aktivita a poloha ženy těsně po souloži. Ideální je několik minut zůstat v klidové poleze na zádech a zvednout nohy do výšky. Chybný krok rozhodně neuděláte, když společně s partnerem vyzkoušíte také doplněk stravy Fertility Blend® pro páry, který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinky jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkým lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006.